Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatkami zdrowego i zrównoważonego życia.

Poszukujemy naturalnych metod sprzyjających holistycznemu podejściu do zdrowego trybu życia.

Oferujemy muzykę relaksacyjną dostosowaną do Twoich potrzeb ( gabinety masażu, strefy SPA, hotele, restauracje, sklepy, muzyka do filmów i reklam).  Utwory naszego autorstwa mają na celu usunięcie stresu, napięć, a także zwiększenie potencjału intelektualnego.

Krystyna Sakowska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie a także Podyplomowych Studiów Menadżerskich w zakresie zarządzania dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Klarnecistka Filharmonii Narodowej oraz certyfikowany masażysta dźwiękiem Peter Hess Akademia Polska. Jest autorką i wykonawcą utworów muzycznych .

Razem z Joanną Opalińską tworzy zespół Warsaw Modern Duo.

Praktykuje qigong, pranajamę i aktywnie uprawia sport wraz z grupą wspaniałych ludzi z klubu Pasja Nordic Walking. Obecnie poszerza swoje umiejętności w zakresie naturopatii.

„Muzyka jest moim sposobem na życie, ale szczególne zainteresowanie budzi we mnie potencjał oddziaływania dźwięku na organizm. Znalezienie prostych odpowiedzi na nurtujące nas pytania bywa trudne, ale skoro wszystko jest wibracją, to wystarczy tylko dostroić się do właściwych częstotliwości.”

Joanna Gałaś

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania, instruktor nordic walking oraz certyfikowany masażysta dźwiękiem metodą Petera Hessa.

Hobbystycznie związana z rysunkiem. Uwielbia malarstwo intuicyjne. Obecnie w trakcie doskonalenia swoich umiejętności w kierunku fitoterapii.

„Do pracy inspiruje mnie chęć kreowania pozytywnej rzeczywistości. Interesuję się aromaterapią, medytuję, mantruję i wydeptuję leśne ścieżki. Wierzę, że równowaga pomiędzy ciałem, duchem i umysłem pozwala na świadome i szczęśliwe życie. Lubię i chcę dzielić się dźwiękiem.”

Joanna Opalińska

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, pianistka, doktor sztuk muzycznych.

Prowadzi działalność estradową, zajmuje się również dydaktyką prowadząc zajęcia z fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Razem z Krystyną Sakowską tworzy zespół Warsaw Modern Duo.

„Poszukiwania istoty dźwięku oraz jego inspirującej mocy, przywiodły mnie do świata rytuałów mis dźwiękowych, które oddziaływują zarówno na wyobraźnię jak i wpływają na ogólną relaksację.